Russian Cup (Season 13)

Format
cup
Registration period
Apr 17, 2022 - Apr 17, 2022
The start of the tournament

Apr 18, 2022

They are going to play
100.00%
Tournament Table
Tournament Table
Statistics Players
Team Tour
Calendar of games
1/32 - final
23:00, 18 Apr Gladius
3:2
Ponedelnik
23:00, 18 Apr CyberM
1:2
VFC FIFAFORALL
23:00, 18 Apr VFC Young Army
0:4
VFC SUNRISE
23:00, 18 Apr AFL 11
1:2
VFC Lions
23:00, 18 Apr ARTDIMS
0:2
FC Diesel
23:00, 18 Apr Los Pollos Hermanos
1:3
VFC SHINNIK
23:00, 18 Apr Brothers Crew
0:4
Apocalypse
23:00, 18 Apr VFC Revelation
0:1
VFC Alania
23:00, 18 Apr Dynamo Bryansk
3:1
KUBANA
23:00, 18 Apr Spartak Moscow
4:1
VFC KRASAVA
23:00, 18 Apr Bylki
3:2
FC DRUZHBA
23:00, 18 Apr FC Fight Club
2:0
VFC Panama
23:00, 18 Apr ComeBack Sports
2:5
VFC Dnipro
23:00, 18 Apr MOSCOW ONE
2:1
LUCKY STRIKE
23:00, 18 Apr VFC iCLUB
3:2
Media Family Moscow
23:00, 18 Apr Bomgi Russ
3:1
VFC TGK
23:00, 18 Apr Old Guard
2:1
VFC TIGERS
23:00, 18 Apr Alcofifers
2:3
AD Patres
23:00, 18 Apr VFC Legion Sport
3:2
VFC PIRATES
23:00, 18 Apr FIESTA
3:1
Dynamite Gaming
23:00, 18 Apr FC KOMETA
3:2
ARSENAL TULA
23:00, 18 Apr BAD COMPANY
3:4
VFC ALBATROS
23:00, 18 Apr Team Strike
2:1
VFC BLACK LION
23:00, 18 Apr FC New Style
2:0
VFC TORPEDO
23:00, 18 Apr OTMopo3ku
1:2
VFC Old School
23:00, 18 Apr z/One
4:1
Che Guevara FC
23:00, 18 Apr Serle BS
0:3
VFC SERVAL
23:00, 18 Apr AFL 2
1:4
USSR Legends
23:00, 18 Apr OyBoy
3:1
SNG INTER
23:00, 18 Apr Project X
1:2
THE LAST DRAGON
23:00, 18 Apr VFC Dark FoX
1:2
AC Gramm
23:00, 18 Apr Gorilla Energy
3:2
VFC IMPULSE
1/16 - final
22:30, 25 Apr FC Fight Club
1:3
THE LAST DRAGON
22:30, 25 Apr VFC Legion Sport
1:3
FC Diesel
22:30, 25 Apr FIESTA
0:1
VFC SHINNIK
23:00, 25 Apr Bomgi Russ
2:1
VFC SERVAL
23:00, 25 Apr VFC Dnipro
6:1
AC Gramm
23:00, 25 Apr FC KOMETA
0:3
Apocalypse
23:00, 25 Apr FC New Style
2:1
Gladius
23:00, 25 Apr MOSCOW ONE
3:0
Gorilla Energy
23:00, 25 Apr Bylki
0:3
OyBoy
23:00, 25 Apr VFC iCLUB
4:3
Spartak Moscow
23:00, 25 Apr Old Guard
2:0
USSR Legends
23:00, 25 Apr AD Patres
2:3
VFC Lions
23:00, 25 Apr VFC Old School
2:1
VFC FIFAFORALL
23:00, 25 Apr z/One
0:5
VFC SUNRISE
23:00, 25 Apr VFC ALBATROS
2:0
VFC Alania
23:00, 25 Apr Team Strike
1:3
Dynamo Bryansk
1/8 - final
23:00, 02 May OyBoy
0:6
VFC Dnipro
23:00, 02 May Old Guard
3:0
THE LAST DRAGON